Zakład Obróbki Kamienia

Hurtownia Kamienia

W naszej ofercie znajdują się najpiękniejsze kamienie dekoracyjne z całego świata. Oferujemy zarówno materiały popularne jak granity i piaskowce, jak również ekskluzywne i eleganckie marmury, kończąc na wyjątkowych, przepuszczających światło onyxach i kwarcytach. Nasze materiały znajdują zastosowanie na zewnątrz jako elewacje, schody, pomniki i nagrobki oraz we wnętrzach jako parapety, płytki ścienne, podłogowe, kominki czy blaty kuchenne.

Cięcie bloków
i obróbka płyt

Świadczymy usługi cięcia bloków skalnych oraz obróbki płyt tj.: polerowanie, żywicowanie, podklejanie siatką, płomieniowanie, szczotkowanie, rozkrój i obróbka krawędzi. Posiadamy park maszynowy wiodących światowych producentów oraz wyspecjalizowaną kadrę, gwarantującą najwyższą jakość i terminową realizację zleceń.

Lokalizacja

Zakład Obróbki Kamienia wybudowany został w sąsiedztwie autostrad A1 i A4 w Wojkowicach (15 km od Katowic). Sprzedaż kamienia prowadzona jest na terenie całego kraju. Nasi przedstawiciele są do Państwa dyspozycji. Wewnętrzny Dział Logistyki zapewnia sprawną i bezpieczną dostawę slabów w ciągu 24 h od realizacji zamówienia.

Co nas wyróżnia?

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Produkty wapiennicze

+48 519 347 779

Kamień naturalny

+48 32 888 66 55